6 iemesli, kāpēc jāizvēlas lidojums ar gaisa balonu

Gaisa baloni cenas ziņā ir dārgs prieks, bet, piedzīvojot lidojumu, rodas atziņa, ka būtu tā vērts, arī ja vajadzētu maksāt dubultā. Starp citu, lidojums ar gaisa balonu FromMe.lv nopērkams vislētāk. Lidojums, kas parasti maksā 180 EUR, tur vienmēr nopērkams par 120 EUR. Tas vien jau ir arguments doties lidot, vai ne?

Kāpēc lidot ar gaisa balonu

Ja nu vajadzīgs vēl kāds pamatojums, tad zemāk apkopoti veseli 6 iemesli, kāpēc lidojumam ar gaisa balonu teikt JĀ!

Brīnišķīgs veids, kā nesteidzīgi baudīt ainavu no augšas

Daudziem šķiet, ka lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu jau sniedz iespēju apskatīt visu no augšas. Bet jāņem vērā, ka lidojums gaisa balonā ir lēnāks un daudz ilgāks. Parasti lidojums ilgst apmēram stundu, un balons nekustas tik ātri. Tieši tāpēc ir iespējams pievērst uzmanību ainavas detaļām un savām sajūtām. Ja tev mājās ir binoklis, vari to droši paņemt līdzi, lai aplūkotu interesantākās vietas tuvāk!

Lieliska vieta, kur izteikt bildinājumu vai nosvinēt kāzu jubileju

Lidojums ar gaisa balonu 2 personām ir piedzīvojums, kurš raisa īpašu saviļņojumu un sava veida romantiku. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums pāriem, kas atzīmē gadadienas, vai arī īpaša vieta, kurā izteikt bildinājumu. Iedomājies – katru reizi, kad pavērsieties debesīs, varēsiet atcerēties skaisto bildinājuma brīdi.

Iespēja redzēt tehnisko pusi un uzdot jautājumus

Lidojot grozā, var lieliski redzēt balonā iestrādātos mehānismus, un uzdot visus interesējošos jautājumus pilotam. Bieži gaisa balona sagatavošanā jāpiedalās arī pasažieriem, tāpēc tā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk. tu varēsi praktiski iemācīties vairāk par to, kā notiek sagatavošanās lidojumam, stūrēšana, nosēšanās, un citi lidojuma darbi.

Lidojumi notiek visās sezonās

Iespēja pacelties gaisā jebkurā gada laikā sniedz brīvību izvēlēties sev tīkamāko laiku lidojumam. Tas nozīmē, ka varēsi vērot rudens lapu košumu vislabākajā sezonas laikā. Ziemā varēsi vērot sniega apsegtos laukus, pavasarī ziedošos kokus un vasarā baudīt silto sauli. Vārdu sakot – ko vien sirds vairāk kāro, un kad vien tā kāro!

Viens no drošākajiem transporta līdzekļiem pasaulē

Saprotams, ka gaisa balona uzbūve ir salīdzinoši vienkārša, un lidojums notiek mērenā ātrumā. Tieši tāpēc lidojums ar gaisa balonu ir daudz drošāks kā lidojums ar deltaplānu vai traukšanās pa šoseju ar 90km/h lielu ātrumu. Tas krietni samazina stresa līmeni, atstājot vairāk laika priekam.

Satriecošas bildes, kurās iemūžināts piedzīvojums

Nobildēties var gan pirms lidojuma, kad balons ir gatavs pacelties, gan esot gaisā. Interesanti attēli izdosies gan bildējot ainavas, gan pašu balonu – piemēram, kā liesma to silda no iekšpuses. Dāmas īpaši novērtēs to, ka nav jāvelk ķiveri, jo bildē varēs redzēt prieka pilnās acis un plato smaidu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s